جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

«دکتر نصرتی:توفیقات حاصله ثمره دو ویژگی فرآیند محوری و وجود استراتژی در سازمان است»

  دکتر احمد نصرتی مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گلستان در دیدار با اعضای هسته گزینش منطقه هفت که سه استان مازندران، گلستان و سمنان را پوشش می‌دهد گفت: امیدوارم سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی نامگذاری شده است سالی سرشار از توفیقات باشد. وی از همکاران هسته گزینش به جهت حساسیت و نگاه فرآیندی و نیز برنامه محوری که باعث بکارگیری نیروهای کارآمد، متعهد و متخصص در سازمان شده است تقدیر کرد. دکتر نصرتی تأکید نمود که دیده شدن استانی مثل گلستان در سازمان و در کشور نتیجه تلاش عالمانه و آگاهانه گزینش و سایر تیم‌های کاری است که منجر به بکارگیری نیروهای زبده می‌شود و نتیجه‌ای جز توفیقات کشوری را نمی‌توان انتظار داشت، وی با اشاره به افزایش بودجه استان و نیز اختصاص 33 هزار متر مربع از ساخت و سازها به استان ابراز امیدواری نمود که با نگاه مثبتی که در همکاران هسته گزینش وجود دارد بعنوان یک تیم در جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص نیز توفیق یابیم تا مصداق آیه شریفه قرآن کریم که می‌فرماید اگر انسانی را نجات بخشیم مانند آنست که جهان را نجات داده‌ایم.

  در این جلسه تاجیک مدیرکل هسته گزینش منطقه 7 مازندران و معاونت و کارشناسان آن هسته آقایان کرمی، ابراهیم پور و نظری نیز با عنایت به برنامه‌ریزی انجام شده و تفکیک وظایف، مطالبی را ارائه نمودند. تاجیک بعنوان رئیس هسته گزینش گفت ما معتقدیم که نگاه به گزینش باید تغییر نماید، گزینش، به منابع انسانی نگاه اطلاعاتی امنیتی ندارد بلکه علاوه بر اینکه یار پرسنل در حل مشکلات آنهاست، به لحاظ قوانین موجود بازوی مدیران نیز محسوب می‌شود تا مجموعه‌ای پالایش شده و عاری از هر گونه پرسنل خاطی به معنای عام کلمه داشته باشند. وی با تأکید بر اینکه حفظ آبروی همکاران و نرمش و انعطاف در مقابل خطاهای احتمالی آنان در گزینش یک اصل مهم است افزود: در عین حال از اجرای قوانین کوتاه نمی‌آئیم و تلاش می‌کنیم که بر اساس قوانین مجموعه‌ای پویا برای خدمت به بیمه‌شدگان ایجاد نماییم. وی همچنین از اجرای طرح انطباق جنسیتی گفت و افزود: بعنوان یک جامعه اسلامی تلاش کرده‌ایم که پرونده بانوان توسط بانوان تحقیق و بررسی شود. تاجیک از تکمیل بانک منابع و بروزرسانی آن و نیز برگزاری جلسات آموزشی جهت شناخت هسته گزینش به همکاران در سال جاری یاد کرد. مدیرکل هسته گزینش منطقه هفت مازندران در ادامه عدم تناسب مجازات با جرائم را در برخی موارد جزء آسیب‌های این هسته برشمرد و تأکید کرد که ما در هسته گزینش با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی که انجام داده‌ایم موارد جدیدالاستخدام، تمدید قرارداد و تبدیل وضعیت همکاران را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به انجام می‌رسانیم. وی از اعزام تیم‌های مصاحبه‌گربه استانهای گلستان و سمنان و نیز شهرهای دوردست استان مازندران به عنوان طرحی که صرفه‌جویی ریالی و انسانی بالایی برای سازمان بهمراه داشته است یاد کرد. 

   


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 5 ارديبهشت 1394
  منبع
  برچسب ها : گزینش ,هسته ,همکاران ,استان ,سازمان ,گلستان ,هسته گزینش ,گزینش منطقه ,مدیرکل هسته ,همکاران هسته ,بکارگیری نیروهای ,هسته گزینش منطقه ,
  «دکتر نصرتی:توفیقات حاصله ثمره دو ویژگی فرآیند محوری و وجود استراتژی در سازمان است»

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر